Všestranné tyčové vysavače SENCOR s digitálním motorem

Tyčové vysavače jsou podle renomované výzkumné agentury GFK v posledních letech nejrychleji rostoucí kategorií vysavačů a zaznamenaly takřka třetinu z celkového počtu prodaných vysavačů v České republice. Horkou novinkou v portfoliu tyčových vysavačů značky SENCOR jsou i dva nové všestranné modely akumulátorových vysavačů s digitálním motorem, které díky své konstrukci a kompletnímu příslušenství zajistí rychlý a jednoduchý úklid od podlahy po strop.

Tyčový vysavač 4 v 1 s digitálním motorem – SENCOR SVC 0725 TI

Tyčový vysavač SENCOR SVC 0725 TI typu all-in-one pohání extrasilný, nejmodernější digitální motor o výkonu 400 W. Energii mu dodává 25,2V Li-Ion baterie o kapacitě 2 500 mAh. Výkonnostně lze s vysavačem pracovat ve třech stupních – turbo s nejvyšším krátkodobým výkonem, střední výkon a optimální výkon s prodlouženým časem vysávání, při kterém vysavač pracuje až 50 minut. Pro kontrolu aktuálního stavu baterie slouží LED indikátor přímo na baterii, jež se plně nabije za přibližně čtyři hodiny.

Díky otočné hlavici s rozsahem 180° a nízké hmotnosti se vysavač výborně ovládá a skvěle se s ním manévruje okolo nábytku.

Nečistoty jsou jímány pomocí bezsáčkové technologie do nádoby o objemu 0,5 l, kterou po vysávání lze jediným stiskem tlačítka jednoduše vysypat do odpadkového koše. O filtraci se stará vysoce výkonný třístupňový HEPA cyklónový filtrační systém.

K rotačnímu kartáči lze připojit i mopovací jednotku pro čištění tvrdých podlah. Voda s nepěnivým detergentem průběžně navlhčuje mopovací polštářek z mikrovlákna. Vysavač tak vysává i vytírá zároveň.

Široká nabídka příslušenství

Bohatá výbava tyčového vysavače SENCOR SVC 0725 TI pokryje veškeré potřeby domácnosti. Díky umístění motoru přímo u rukojeti je vysavač praktický pro vysávání ve výškách, ale i v úzkých prostorech za nábytkem či v autě. Pro každý typ situace a nepořádku má SVC 0725 ve své výbavě to nejvhodnější příslušenství:

 • Rotační kartáč s nezávislým motorem pro tyčový vysavač.
 • Motorizovaný kartáč CAT&DOG MINI pro ruční jednotku sloužící pro zbavování povrchů od psí a kočičí srsti je doplněn UV-C dezinfekčním světlem. Tento kartáč se hodí také pro důkladné a hloubkové čištění čalouněného nábytku nebo autosedaček.
 • Jednotka pro vytírání s pěti textiliemi.
 • Měkký kartáč na vysávání prachu a úklid v policích.
 • Kombinovaný kartáč na čalounění a vysávání prachu.
 • Víceúhlový kartáčový nástavec.
 • Flexibilní hadice rozšiřuje dosah a usnadňuje manipulaci ve spojení s každou z hubic příslušenství.

Nový tyčový vysavač SENCOR SVC 0725 TI typu 4 v 1 je na českém trhu dostupný za 7 999 Kč.

Pro tento model platí záruka šest let na bezchybný chod motoru a dva roky na akumulátorovou baterii.

Několik přístrojů v jednom – SENCOR SVC 0825 WH all-in-one

Tyčový vysavač SENCOR SVC 0825 WH typu all-in-one pohání extrasilný, nejmodernější digitální motor s výkonem 380 W. Vysavač nabízí perfektní ovladatelnost a pohyblivost díky 180° otočné hlavici, nízké hmotnosti i lehké trubici. Za ruční jednotku lze umístit dva různé systémy s širokým využitím:

 • Tyčový vysavač s extralehkou sklopnou trubicí ERGO FLEX, kterou lze v kloubu sklopit do úhlu až 90°. Přímo na ruční jednotku nebo za trubici je možné připojit nejrůznější hubice a kartáče ze široké nabídky příslušenství.
 • Čisticí jednotka AQUA8 se systémem dvou nádob pro mokré čištění. Jednotka AQUA8 umožňuje důkladné aktivní čištění mokrou cestou i vysávání tekutých nečistot. Obě nádobky na čistou i použitou vodu mají objem 0,4 litru. S pomocí AQUA8 lze vysávat rozlité nápoje či jiné tekutiny z hladkých podlah i nahradit každodenní vytírání využitím kombinace mechanické síly rotačního kartáče a nástřikového systému.

Vlastnosti SENCOR SVC 0825 WH all-in-one

Moderní digitální motor s výkonem 380 W je i přes svůj vysoký výkon lehký a při provozu tichý. Na výběr má dva stupně výkonu – maximální výkon, nebo optimální výkon na běžný provoz zcela dostačující a s důrazem na prodloužený čas vysávání.

Motor pohání 25,2V Li-Ion baterie, která je určena na 25 minut provozu. Pro kontrolu aktuálního stavu baterie slouží LED indikátor přímo na baterii, jež se plně nabije za přibližně čtyři hodiny. Pokud by 25 minut nestačilo k vysání celého bytu či domu, baterii lze jednoduchým pohybem vyměnit za druhou, která je nabitá připravena v nabíjecí základně s integrovaným držákem na příslušenství. Tím se délka vysávání zdvojnásobí až na 50 minut provozu. Základna slouží k dobíjení i uskladnění vysavače ve skladné, vertikální poloze u zdi.

Nečistoty jsou jímány pomocí bezsáčkové technologie do nádoby o objemu 0,5 l, kterou lze po vysávání jediným stiskem tlačítka jednoduše vysypat do odpadkového koše. Samozřejmostí je prvotřídní HEPA cyklónový filtrační systém.

Hubice pro suché i mokré vysávání

V případě suchého vysávání a zapojení sklopné trubice ERGO FLEX je na jejím konci umístěn rotační kartáč s nezávislým motorem, který zajistí bezkonkurenční výsledek vysávání. Na jeho čele je pak umístěno LED osvětlení, jež odhalí i ten nejjemnější prach a zjednodušuje vysávání tmavších míst.

Pro mokré vysávání je určený samočisticí motorizovaný rotační kartáč ve spojení s jednotkou AQUA8, který vyčistí tvrdé podlahy mechanickou silou 3 000 ot./min. Pro samotné čištění lze využít jak čistou vodu, tak vodu s přidaným nepěnivým detergentem.

Příslušenství pro každou příležitost

Maximální výbava tyčového vysavače SENCOR SVC 0825 WH si poradí v každé situaci. Díky umístění motoru přímo u rukojeti je přístroj praktický pro vysávání ve výškách, ale i v úzkých prostorech za nábytkem či v autě. Pro každý typ situace a nepořádku má SVC 0825 ve své výbavě to nejvhodnější příslušenství:

 • Motorizovaný kartáč CAT&DOG MINI pro zbavování povrchů od psí a kočičí srsti.
 • Kombinovaný kartáč na čalounění a vysávání prachu.
 • Dlouhá ohebná štěrbinová hubice pro hůře dostupná a úzká místa.
 • Klasická štěrbinová hubice.
 • Jemný kartáč na vysávání prachu a úklid v policích.
 • Víceúhlový kartáčový nástavec.
 • Flexibilní hadice rozšiřuje dosah a usnadňuje manipulaci ve spojení s každou z hubic příslušenství.

Nový tyčový vysavač SENCOR SVC 0825 WH typu all-in-one pro mokré i suché vysávání je na českém trhu dostupný za 11 999 Kč.

Pro tento model platí záruka šest let na bezchybný chod motoru a dva roky na akumulátorovou baterii.

You may also like...