Astrologovo pondělí 29.11.2021 – Merkur se setkává se Sluncem

Jasná, silná a praktická ranní rozhodnutí přinesou velmi rychle ovoce, vyplatí se si přivstat. Luna v trigonu s Plutem zajistí a praktické sdílení informací a tento aspekt nás může ještě dopoledne pohánět k výkonům.

Nejvýraznější aspekt, na kt. bychom se měli soustředit, je konjunkci Merkuru se Sluncem na 8. stupni Střelce.
Propojuje se tu energie rozumu, pohybů, aktivit, ale především vnímání sebe (Merkur) s egem, uvědomením si svého bytí a existence. No dobře, dalo by se přeložit jako Vidíme své možnosti, Rozumíme si, Soustřeďujeme se na to, co je pro nás podstatné (nedůležité odstupuje do zákulisí nebo zkrátka není vidět). Dnešní setkání, ale i krátké cesty jsou důležité. Vidíme na to, čemu se máme věnovat, dostáváme tipy jak se naladit, neřešíme hlouposti.

Dnešek je tak ideální okamžik pro skončení nefungujících plánů, postojů, přístupů, k uzavření témat. A k postupnému začátku věci nových, pro otevírání se tomu, co opravdu chceme. Možná si při tě příležitosti uvědomíme, co nemáme dělat a jaké způsoby a styly chování nám nesedí a nejsou tedy naše. Jak vidíme, na osobní rovině se toho děje hodně a nemusí to být zrovna špatné 🙂

Ve hře je i Jupiter jako vládce znamení Střelce a tak negativně dne může být přehánění a hyperaktivita, učme se soustředit na jednu věc a také se nebát toho, že nám něco uteče.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...