Astrologovo pondělí 31.10.2022 – Kvalita života

Od zatmění do úplňku se rovnají energie našeho světa. Mění se nastavení tak jak přicházejí do našeho života nové podněty, jimž je nutno se věnovat. Setkáváme se s bojem protikladů. A je en na nás, zda se staneme jejich hříčkou nebo či budeme svůj svět řídit.

Venuše se Sluncem ve Štíru důkladně prověřují hodnoty. Jejich konjunkce stále ještě platí. Tím jak se posunují směrem k jižnímu lunárnímu uzlu, dochází nám velmi jasně to, co je a co není v pořádku. Snad v tom smyslu učiníme i potřebné kroky.

Merkur ve Štíru prošel bodem, na kterém v úterý bylo zatmění. Aspekt přinesl včera jisté extrémy v chování a jednání. Jednostranné projevy tak ukázaly na to, čím překypujeme nebo naopak po čem zásadně toužíme. Na společenské rovině aspekt ukázal na extrémy, které by nás běžně nenapadly. Také jsme se setkali se zajímavými informacemi nebo zásadní konverzací, bude na nás, jak se s tímto vypořádáme.

Dnešní Merkur bude stále řešit a komentovat, co se děje. Aby mu to šlo, dostane se mu přísunu dat i poznatků. Všimneme si, že i my komentujeme události častěji, intenzivněji se o ně zajímáme a pokud se děje něco blízko nás nebo co nás může ovlivnit, řešíme dopady.

Před polednem čekejme konjunkci Luny a Pluta v Kozorohu. Může se nám tak připomenout něco důležitého a zásadního. Něco, co nesnese odkladu k vyřešení.

Pondělí tak bude tlačit na to, abychom nedělali nic zbytečně a bude nás nutit, abychom se všímali souvislostí toho, co děláme s tím, a žijeme. Kvalita života bude tak na prvních místech a v komunikaci i tam, kde budeme přemýšlet.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...