Astrologovo úterý 17.5.2022 – Motivace a budoucnost

Tak jak včerejší aspekty ukázaly na tichý obrat v realitě, obrat neviditelný, obrat provedený v našem nitru, aspekty dnešní ukazují na nejasnosti světa a naše potýká se s nimi. Včera jsme zažili lecjaké pocity, prošli si některými emocemi, což bylo silnou vzpruhou pro to, abychom v životě něco dělali. Aktuálně je Slunce v sextilu s Marsem a s Neptunem. A tak se neděje nic. Nic neběží, nikdo nevolá. Ani dálky, ani silné výzvy prostě nepokřikují.

Dnešek jsme dostali k tomu, abychom si pěkně v samotě nebo s těmi, kt. nás zajímají probrali základní fakta. Pokud něco probíhá, tak opatrně a tajně. Luna ve Střelci jindy tak halasná, je v kvadrátu s Marsem a Neptunem a tak usilovně přemýšlíme o tom, jak dál a necháme sebou procházet fakta a potýkáme se, často dokola znova, s argumenty.

Mars s Neptunem v Rybách, to jsou touhy, jsou často nevyslovené, často nedefinované. nyní se dostávají na rozcestí. Kvadrát Luny s Marsem a Neptunem záležitosti zviditelňuje a doslova tlačí do rozhodnutí. Tlačí měkce. Ukazuje na to, že pokud nic neuděláme, ještě dlouho se nic nestane. Ale my už přece jen něco chceme. Vnímáme, jak se čas vleče a tentýž čas nám ukazuje na nutnost řešit a zabývat se tím, co nás trápí. Nejspíš pomůže Venuše v Beranu, tedy pomůžeme sami sobě pokud si budem moci konkrétně říct, co chceme a co nechceme. Od toho se půjde odpíchnout.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...