Skupina LUNETIC se vrací: Po čtyřech letech bude mít koncert

Fanoušci fenomenální chlapecké skupiny Lunetic se dočkali; skupina, která proslula v devadesátých letech hity jako např. Máma, Dotyky, Ať je hudba tvůj lék chystá po čtyřech letech velký koncert s kapelou v Praze! VIP vstupenky byly okamžitě vyprodány, fanoušci Luneticu chtějí být svým idolům co nejblíže.

Koncert se uskuteční 2.12.2022 v sále pražského tanečního klubu Tresor club, Vinohradská 25. Přestože vystoupení vypukne ve 20:00 hod, držitelé VIP vstupenek si exkluzivně užijí skupinu Lunetic o hodinu dříve. Mohou se těšit na soukromé setkání s autogramiádou a focením před koncertem.

Protože VIP vstupenky byly vyprodány bleskovou rychlostí a ozvalo se spoustu fanoušků, kteří o ně měli zájem také, připravili pořadatelé speciální dárek pro každého, kdo si zakoupí vstupenku. A protože se blíží Vánoce, dalším takovým dárkem je snížení ceny vstupenek zakoupených do 7.11.

Upoutávka na koncert zde: youtu.be/lunetic

Program koncertu:

19:00 – vstup pro držitele VIP vstupenek – setkání s kapelou, focení, autogramiáda
20:00 – Dj & moderátor rádia Kiss Martin Hájek – devadesátková retro párty
21:00 – dívčí skupina Red Zone
21:20 – 22:30 – Lunetic & band
22:30 – 00:00 – Dj Martin Hájek
00:00 – 03:00 – oldies retro párty

Jak z programu vyplývá, půjde o jedinečnou předvánoční party. Vstupenky mohou fanoušci zakoupit pouze v předprodeji v sítí Ticketportal.cz.

Zdroj: Helena Váňová Production

You may also like...