Astrologovo pondělí 4.10.2021 – Ztráty, nálezy a organizace

Velkou silou se můžeme vrhnout do svých úkolů. Jen musíme dát pozor na to, abychom nic nepřekombinovali, abychom byli přímí a konkrétní. Zdá se, že na každou otázku přijde i odpověď, jen se správně zeptat. Může se týkat i budoucnosti a všech jejích možných alternativ. Ale pozor na sfingu v nás 🙂

Ano, Slunce se ve Vahách pomalu blíží Marsu a v konjunkci s ním možná dokáže spravit to, co se před rokem při opozici Slunce s tehdy retrográdním Marsem pokazilo. Tedy bylo mnoho otázek a minimum odpovědí. Snad kromě těch, kt. nás odkazovaly na pozdější dobu.

Nálada ale nemusí být skvělá. Retrográdní Merkur opět dobíhá do kvadratury s Jupiterem a odkazuje nás na něco přes týden staré události, které se staly a my na ně neměly odpověď. Nyní ji už hledáme. S retro Merkurem stále něco hledáme, ale kupodivu i nacházíme to, co jsme zapomněli nedávno na své cestě vpřed.

A podívejme se ještě na společenské planety. Pluto, Saturn a Jupiter se tento měsíc otočí ze zpětného pohybu do dopředného. Zřejmě se tak postupně vyřeší řada našich problémů s tím, že něco není, něco je bržděno, něco není dostatečně jasné, silné a je nehotové. Jsme ale teprve na začátku celého období a nervózně přešlapujeme na startovní čáře čekajíce na nějaké smysluplné odezvy na naše volání. Přijdou a měli bychom na to být připraveni.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...