Astrologův sváteční pátek 17.11.2023 – Zamyslet se nad životem

Chtělo by se vše dneska napsat stručně a jasně. Ale vlastně nic nebude stručné ani jasné. Naopak bude to zmatené a mnohovýchodné jakoby po nás osud chtěl, abychom si vyzkoušeli víc alternativ a prožili mnoho možností.

Kdo je na vině? Je tu konjunkce Marsu se Sluncem ve Štíru a obě planety se nacházejí v trigonu s Neptunem v Rybách. Obsadily 25. a 26. stupeň zmíněných znamení.

Setkáme se určitě s minulostí a pochybnými pokusy ji zvrátit, případně návratem si projít a prožít to, co nebylo. Můžeme se setkat i se ztraceným rájem. Objeví se ztracené osoby nebo témata a zjistíme tak, co je třeba oživit nebo nechat být. Možná.

Stále (a to je překvapující) funguje sextil Venuše s Merkurem a tedy možnost propojení a dorozumění. Využijme tedy ducha času a pořešme vše vracející se a nejasné.

Dnešní aspekty se docela hodí pro sváteční den. Zvedají oči do výše k tomu důležitému, co nás přesahuje. Umíme se hezky podívat a nebe naše prosby může i tu a tam vyslyšet. Máme-li snahu a zásluhy a pokud je kauza spravedlivá.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...