Astrologův pátek 30.9.2022 – Hodnoty

Nečekali jsme, čím nás září podaruje. Čekali jsme klidné a jasné lehkonohé září a zatím nás osud ve své nekonečné velkomyslnosti obdaroval pochyby, nejasnostmi a rozpaky. Jestli nějaký aspekt charakterizuje to, co se v září dělo, tak je to opozice Merkur – Jupiter. Tento aspekt nám rozhodil dosavadní vnímání světa a donutil nás zastavit se v životě a popřemýšlet jak nad tím kudy dál (Jupiter), tak i nad tím jak fungujeme a kterak se cítíme (Merkur).

A co víc, záležitosti zůstaly nepojmenovány a natož vyřešeny. Nechybí odvaha, chybí směr a důvod. Uvidíme, jak s tématy popracuje říjen, který si na nás chystá jak zatmění Slunce (25.10.) na ose Býk – Štír, tak kvadraturu Saturn – Uran koncem měsíce.

Ale podívejme se na dnešek. Co se nám slibuje 🙂. Trigon Luna – Jupiter (v retrograditě) ukazuje na to, že chceme rozumět, přejeme si poznat. Umíme se řádně rozběhnout a nechceme brzdit. Těší nás pohyb. Osobně tak vezmeme za vlastní různé úkoly a pokusíme se je zvládnout a ještě přitom zazářit. Kdekdo se dnes rozsvítí, zvlášť ten, kdo má v zásobě nějaký plán.

Naskakuje nám důležitý aspekt, opozice dvou dobrodějů, Venuše ve Vahách a Jupiteru v Beranu. Trochu ztrácíme volej v druhé, v pravidla, ve vztahy. Ve finále je jasné, že toto vše samozřejmě potřebujeme, odmítat to je jen zbytečnou pózou. Proto je téma přicházejícího víkendu potvrzování a obnova smluv, dohod, pravidel a vztahů. Na pozadí tiše, ale krutě běží téma přijetí a vlastní hodnoty. Ba víkend máme osudem naplánované akce, které nás v těch skutečných hodnotách utvrdí. Leccos ještě z toho, co potřebujeme není a tak si spoustu věcí musíme sami zařídit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...