Astrologovo sváteční pondělí 26.12.2022 – Jisté jistoty

Luna ve Vodnáři ráno v kvadrátu s Uranem v Býku mohou přinést pomalejší ráno. Pondělí jako by bylo tímto aspektem poznamenáno, bude chtít být líné. To tedy na fyzické úrovni. Na té psychické se zhluboka zamyslíme nad smyslem vlastních kroků. Připomenou se nedávná rozhodnutí a nudou hlasitější tak jak se Luna bude v druhé polovině dne blížit do konjunkce se Saturnem. Drobné nepříjemnosti připomenou povinnosti. Je tedy ideální čas na protřídění čehokoli, zejména pracovních záležitostí.

Pomalu nabíhá kvadratura Venuše – Neptun. Je to aspekt první poloviny tohoto týdne. V zásadě není zlý, jen se nám pokusí nevybíravými způsoby připomenout, co je důležité a co nikoli a nebude se přitom ptát na náš názor. Zřejmě, pokud nás něco trápí, bude potřeba, abychom udělali i nepopulární, asociální i jinak nepříjemné kroky.

Venuše v Kozorohu stíhá Merkur, ten je nyní pomalý, chystá se ještě před koncem roku otočit do retrogradity. Je před námi pravděpodobně vrchol kozoroží sezóny. Páteční konjunkce obou planet bude jen výslednicí celotýdenního hledání, přesvědčování (se), přemýšlení, diskutování a rozebírání témat. Konzervativně naladěné planety nás pravděpodobně do konce roku už nepustí k pořádné nové akci. Budeme hodnotit a zkoumat. Jako by se planety ptaly Opravdu to tak chceš? Nejspíš tak události tohoto týdne budou podklady pro naše novoroční předsevzetí i pro základní témata nového roku. Tak si to dobře sesumírujme 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...