Astrologovo sváteční pondělí 5.7.2021 – Nevážně a vážně

Luna v Býku a Slunce v sextilu s Uranem. Zdá se, že přišla tečka za konflikty a drsností posledního týdne. Tomu dominoval vzájemně nepříznivý aspekt Marsu, Saturnu a Uranu, do kt. se ještě přimíchal Chirón a v neděli i Luna. Řada poruch jak v osobním, tak vztahovém jednání vůči různým lidem okolo nás ukázala na křehkost nebo naopak našeho emotivního jednání. Dnes nás čeká už jen resumé s otevřeným koncem.

Dnešní aspekty tak nic neslibují, nechávají konce doširoka otevřené. Aspekty minulých dnů jasně ukázaly na to kdo je kdo a co od něj můžeme čekat. Někteří z nás byli dotlačeni k různým projevům, jež byly poněkud překvapující. Dnešek s Lunou v Býku zklidňuje napětí, nicméně závěr dne může přinést lehké nebo větší obavy, často nereálné. Každý z nás si něčeho cení a tato hodnota může být zdánlivě ohrožena. Ok, přiznejme si, co je pro nás hodnotné, nicméně na tomto netrvejme za každou cenu, dejme událostem volný průběh, skutečnost stejně neovlivníme. Jen pohled na nás samotné.

Slunce s Uranem na druhé straně dávají prostor pro prohlášení, která budou slyšet, pro vyhlášení, jichž si nebude lze nepovšimnout, pro výsledky, jež mohou být překvapivé. City a emoce budou jak v ohrožení, tak v největším uspokojení. (Ono je to vlastně totéž). Plánovaná překvápka by mohla být docela příjemná, zkrátí se obvyklá těžkopádnost v jednání i mluvení. A brát je vážně? Jistě, samozřejmě, čas a podmínky vše poupraví, ale to, co uvidíme, uslyšíme a zažijeme, bude třeba (aspoň pro sebe) brát vážně.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...