Ondřej Habr: astrologovo úterý 31.3.2020 – Mars vstupuje do Vodnáře

Konec března je v pohybu. Dopolední Luna v Blížencích se stará o zábavu v mluvení, v myšlení, v propojování. Pokud se nemůžeme setkat ve vnějším světě, lze přece na kohokoli myslet a s kýmkoli si dělat plány do budoucnosti. Je čas na budoucnost myslet a neuzavírat se v kolotoči myšlenek upjatých jen na některá témata. Pokud jsme něco nezvládli vyřešit do dneška, nedává smysl, abychom se o to pokoušeli dál. Odpoledne je Luna již v Raku a tady se setkává se severním uzlem. Přicházejí vzpomínky na budoucnost, myšlenky, které nás s budoucnem propojují. I za svou budoucnost a budoucnost těch, co jsou nám blízcí, jsme odpovědni.

Mars vchází do znamení Vodnáře a setkává se se Saturnem. Přicházejí novinky. Nekoordinovaně. Spontánně. Možná trochu neurvale vtrhávají do našeho světa. Není třeba je komentovat, není potřeba ihned reagovat. Je ale dobré se v nich vyznat a postupně se zorientovat. Pak budeme reagovat. Spontánně, přesně. Nelze v našich životech být dál rozbředlí. Nedovoluje se být nejednoznačnými. V našich tématech je třeba přehodit výhybku a vykročit za tím novým. Za tím, co nám dává smysl, co nás bude sytit a dávat to, co potřebujeme.

Dnešek bude ještě poněkud nejasný. Postupně ale budeme nabírat jistotu. Bude třeba se vyznat v řadě nabídek, které z vnějšího i vnitřního světa přicházejí. Spojme je dohromady a hledejme pro sebe teď hned lepší budoucnost.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...