Astrologovo sváteční pondělí 6.7.2020 – Odložený vliv úplňku

Zajisté cítíte, že úplněk měl a má podstatný vliv na naši psychiku, vnímání, podprahové a podvědomé informace. V tomto čase na začátku července se vytvářejí hlubší motivace toho, čím se budeme v duši a srdci zabývat a řešit po následující půlrok. Teprve nyní jsme se propojili se svou duší a vytvořili společně plán a program. Podíl obou aktérů je tak zhruba fifty fifty. Tyto červencové úplňky skutečně atakují hranici magie. Pragmatikovi přinesou do života poznání toho, že existují i jiné vlivy a motivy. Realistovi dokáží, že nejen slovo, ale i dojem, pocit a atmosféra na daném místě v daný čas k nám hovoří a mohou komunikovat a měnit náš svět.

Vnímavé osobě přinesou nejen rozšířenější vnímání světa, ale i nepěknou ranní kocovinu z nevyspalé noci. Zkrátka realita nám ukazuje, že jsou tu věci stojící mimo námi ovlivnitelný čas a prostor. A to je dobře. Jinak bychom vše sečetli, podtrhli, využili do mrtě a naprogramovali na mnoho optimistických let dopředu. Tyto červencové úplňky jsou jako krásná žena, silné, nevyzpytatelné, nepoddávající se našim snahám racionálně poznat svět. Splynutí s nimi, tedy s tím, co probíhá a nevzdorování tomu však dávají až mystickou sílu očisty a obrody těla (to časem) a duše (to je znát hned).

Nejlépe nechat v sobě doběhnout pocity, nápady, představy, plány a imaginace. Každý má aspoň dva dost odlišné plány jak naložit s následujícími dny a týdny. A životem vůbec. Současné myšlenky jako komety zazáří a pak hasnou. Chtějí nás vyvést ze tmy ke světlým řešením, ale ne každé se to podaří.

Dneska bude důležitý čas kolem poledne, kdy se sejde Luna na konci Kozoroha se Saturnem. Celé dopoledne bude o klesající a také se koncentrující energii. Jako bychom se probouzeli ze snu. Luna se v předchozích hodinách postupně setkávala v konjunkci s Jupiterem a Plutem. A nyní jde o to, zda se zařadíme a vrátíme k procesům z pátku, čtvrtku, prostě minulých dnů … nebo jestli se pokusíme fungovat jinak. Možná tak, jak jsme si z nějakého důvodu nedovolili. Ano, Luna se ptá přísného Saturnu, smím? Jde o to, jestli si uvědomíme, jestli procitneme a budeme umět zareagovat nikoli na minulé zkušenosti, které se nám uložili podvědomě do paměti, ale na žhavou současnost.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...