Astrologův čtvrtek 21.10.2021 – Jinak

Luna v Býku, Merkur v opozici s Chironem a Mars v kvadrátu s Plutem. Pozitivem nedávných dnů byl trigon Mars – Jupiter. Pod jeho inspirací vyrostla řada projektů a vznikly jistě i nějaké plány. Aktuálně se ale setkáváme s nabíhajícím kvadrátem Marse ve Vahách s Plutem v Kozorohu. Úkol dne (tedy nejbližších tří dnů) je přeskupit se, změnit styl, začít fungovat jinak. Nepřestat být iniciativní, ale přeskládat si aktivity. Řešit staré záležitosti novým přístupem. A děje se tak pod knutou nutnosti. Abychom dosáhli toho, co potřebujeme, je dobré na to jít jinak. Klidně od lesa 🙂

Merkur ve Vahách v opozici s Chironem v Beranu říkají Mluv o svých problémech. Vyřeš, projednej, nemlč, hledej podporu, otevři se porozumění. A skutečně, aspekt vybízí ke sdílení, k propojení, k hledání společných řešení. Říká nám, že nikdo není sám, jen je třeba se nebát a setkat se. Lze tak pak mluvit o čemkoli s kýmkoli a teprve na základě propojení můžeme nalézt silná řešení.

A Luna v Býku … zcela nová témata. Jakoby úplněk a jeho záležitosti ležely mnoho dnů za námi. Zajímá nás, zda jsme dobří, jestli děláme kvalitně to, co bychom dělat měli. Bojíme se trochu, abychom nepřišli o to, co jsme získali. Na druhou stranu spekulujeme na náhodu, kt. by nám do života přinesla to, co si jistě zasloužíme. V tom je cítit i konjunkce Luny s Uranem. Jasné, pokud uděláme něco jinak než jindy, zareagujeme odlišným způsobem a použijeme jiný styl, máme šanci na spokojený úspěch a široký úsměv.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...