Astrologovo úterý 1.6.2021 – Jak bude vypadat dětský den

Mars v trigonu s Neptunem přináší do světa jemnost a něžnost, pravda na některých místech až příliš velkou. Budeme snadněji podléhat svodům a věci neřešit. Jednodušeji se poddáme. Den bude fungovat i pro vyhlazení mysli, řada procesů bude dobíhat. Ty, které nám stojí za to oživit, jistě rozpoznáme.

Dopolední Luna ve Vodnáři přichází se spodními tóny, rozechvěním, nepokojem, nepokorou. Jednáme konsenzuálně, ale tak trochu si myslíme své. Funguje to i obráceně, do něčeho se chce a současně nechce. Hledáme tak důvody a příčiny pro to či ono. Bilancujeme, co má ve smysl dělat a do čeho se nepouštět.

Odpoledne je Luna v Rybách a v konjunkci s Jupiterem. Citlivost vyletí na nejvyšší možnou míru. Komunikace mezi lidmi na běžné bázi moc fungovat nebude, spíš se bude dít na rovině podvědomé nebo duševní. Ideální čas na odpočinek na písku pod palmou. Pokud se přesto pokusíme něco řešit, je docela možné, že se zahrabeme v množství stále košatějících variant řešení. Opravdu to raději zkusme ještě zavčasu ráno vše sfouknout.

Podivně splývající a uplívající dojem druhé poloviny dne ještě doplní kvadratura Merkuru, kt. na své retrográdní cestě začne zasahovat Neptun v Rybách. Zdá se, že dnešek je vhodný tedy spíš pro třídění, organizování něčeho, co už bylo nachystáno, k ladění se na ty, kteří jsou kolem nás, ale také i k nadšeným spontánní akcím a plánům, jež budeme poté až přijdou správné aspekty dolaďovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...