Ondřej Habr: astrologovo úterý 10.3.2020 – Merkur se otáčí a jde vpřed

V řadě oblastí čekejme uvolnění situací, rozproudění komunikace. Také vyložení argumentů na stůl. Zjednodušení pravidel. Poznání toho, o co jde.Merkur se na 29. stupni znamení Vodnáře otáčí a již půjde dopředu. Otočka, během které byl retrográdní, mohla mnoha z nás zamotat hlavu. Nebylo jednoduché se vyznat v životních i společenských situacích. Mohli jsme se dostávat i do umělých procesů, tedy takových, které nemají dlouhého trvání a jen nám virtuálně nahrazovaly to, co není nebo ukazovaly na to, co potřebujeme.

Nyní poběží Merkur dopředu a dnes i zítra můžeme zažít příliv normálnosti. Zklidníme se a začneme uvažovat opět selským rozumem. Zažijeme to již ráno, kdy se Merkur otočí a současně bude v kvinkunxu s Lunou v Panně.

Dále tu máme pár rozbíhajících se konjunkcí, které ještě stále mají svou platnost. Venuše s Uranem v Býku obracejí naši pozornost k tomu, co vytváříme a jakým způsobem tak děláme. Je pro nás velmi důležité dělat vše přirozeně. Současně máme i velký cit pro zpětnou vazbu a tak nás velmi zajímá, jak jsme důležití pro své okolí. Co mu přinášíme a jak jsme hodnoceni. Příznivé aspekty Venuše i Uranu s lunárními uzly v Raku a Kozorohu ukazují na to, že se vyrovnáváme s různými tématy z minula. Řeší se obecně náš vztah k hodnotám. Ale nejenom k nim, ale i k tomu, co vytváříme, jaký smysl nám dává tvorba. Případně co jsme kdy udělali, vymysleli, prosadili a jak toto bylo přijato.

Slunce se v Rybách odpojuje od Neptunu a běží do sextilu s Jupiterem v Kozorohu. Aspekt je vhodný pro šíření myšlenek, uskutečňování nápadů a vizí, měl by přinést i trochu humoru a nadhledu do společnosti.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...