Astrologova neděle 6.9.2020 – Revize jízdenek

Kontrola životů, podívejme se na to, jak žijeme a nastavme si nově podmínky. To by nám řekly aspekty planet, kdyby nebyly virtuální a uměly mluvit.

Je čas si překontrolovat, do kdy platí jízdenky a na kterou trať byly ve skutečnosti zakoupeny. S mnoha záležitostmi nesouhlasíme, jsme v rozporech. Možná i naštvaní, každý z nás reaguje jinak.

Merkur a Venuše byly včera na posledním stupni svých znamení. Kriticky zohlednily, co proběhlo. Zůstali jsme na všechno sami. Minimální nabídka na spolupráci hrotila vztahové záležitosti.
Mars v kvadratuře se Saturnem v Kozorohu byl ještě zvýrazněn Lunou v dobíhající konjunkci. Tento aspekt čekejme ještě do dopoledne dneska. jako bychom ze svého života chtěli vyloučit vše, co se nám nelíbí, co nám nehraje a co nedáváme. Skoro jako by to bylo buď a nebo.
Nedoporučuje se ještě dopoledne se pouštět do něčeho vážného, případně vypouštět nějaká zásadní slova nebo průpovídky. Nicméně situace se na začátku dneška zlepšuje. Ze včera je již v novém znamení Merkur, dnes se v první části dne z Raka do Lva přesouvá Venuše.
Navážeme tak na včerejší revizi životů a půjdeme v tom dál. Nejspíš ve druhé části dne uskutečníme některé ze záměrů na změnu, tedy na zlepšení toho, jak každodenně fungujeme. Fakticky už je potřeba něco shodit a něco odvrhnout. Spolu s Venuší ve Lvu získáme potřebnou odvahu a uvědomíme si, jaké životní plány jsou pro nás vhodné, do nich se pustíme.

Venuše ve Lvu přináší obecně do života radost, spontaneitu, živelnost a živočišnost. Uvědomujeme si, že zábrany můžeme překlenout. Osobně si vezmeme za úkol se podívat na to, co chceme a zajistíme si to. Když ne nyní, tak posléze. Sextil Venuše s Merkurem nás podpoří v tom, abychom plány hezky formulovali a prakticky uskutečnili.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...