Astrologovo úterý 14.7.2020 – Vyvažování

Na jedné straně Slunce v Raku, na druhé Pluto a Jupiter v Kozorohu. Čeká nás balancování a vyvažování. Mezi našimi plány a uskutečněním. Mezi chtěným a možným. čeká nás celkem zásadní rozhodování. Jak budeme dál fungovat. Půjdeme cestou ještě neuskutečněných přání nebo poznané nutnosti? Chtěli bychom obé, dostaneme jedno. A to v případě, že nic nepokazíme a nebudeme se moc dlouho rozmýšlet.

Druhá opozice mezi Juno ve Vahách a Marsem s Chironem v Beranu je o všech různých druzích vztahů, ale i dohod a smluv. O poznaných bolestech a nepoznaném štěstí. Čeho se budeme bát a k čemu se odvážíme?
Možná tím nejdůležitějším výsledkem dnešního přemítání je údiv nad tím, jak je struktura lidské společnosti a vztahů křehká. Třeba uvidíme, jak do ní zasahujeme vlastními přáními, touhami a požadavky. A doufejme, že se ukáže cesta, nápověda k tomu, jak nebýt slonem z porcelánu.
Nic bychom neměli extra přehánět a ničemu bychom se neměli divit. Pokud se něco dozvíme, nemusí jít o definitivu. Pokud něco sdělíme, buďme připraveni vše několikrát, samozřejmě v jiné podobě zopakovat. Odpoledne se sejde v Býku Luna s Uranem a tak tu bude výzva něco radikálního provést. Ale neměli bychom. V opozici ve Štíru je bílá Luna a tak možná získáme dočasnou výhodu, nikoli stabilitu.

Hezky aspektovaná je Venuše v Blížencích. Ale je zoufale pomalá a tak si své plány a touhy hřejme zatím na prsou, čas k jejich rozvinutí tu není a ještě přijde. Vyvažujme nečinnost posilováním vlastních pozic, uvědomováním si svého potenciálu a uklidňováním ambic. Vše v rovnováze!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...