Astrologův pátek 11.12.2020 – Nová energie, konec lhostejnosti

Včerejšek mohl být kromě cesty do nitra a hledání odstupu i časem překvapení. Ne vše se dělo podle plánu a řada událostí, které se udály nám mohla připadnout jako vytržená z kontextu.

Pro dnešek se objeví na nebi trigon Slunce – Mars a tak přijde dost energie. Tu budeme moci použít k novým začátkům, pro zvýraznění vlastních úmyslů, pro plány, dlouhé cesty, ale také k šíření svých myšlenek a pohledů na svět.

Páteční témata nebudou už jen tichá. Budou překvapivá. Řada z nás bude konfrontována s plány a představami světa, skupin lidí a nebo těch okolo nás. Od světa a bližních budeme potřebovat spravedlnost, dokonce za ni budeme i bojovat. Pokud budou akce podpořené idejemi a vizemi (trigon Venuše – Neptun ze středy a čtvrtka), je velká šance na úspěch.

Opozici Luny ve Štíru s Uranem a Lilit v Býku můžeme vykládat jako rozpolcenost a zároveň nutnost se rozhodnout. Zdá se, že něco jiného chceme než potřebujeme. Měli bychom si ujasnit, čemu a komu důvěřujeme a jaké chceme důkazy pro rozhodnutí, kt. jsou už za rohem. Zjišťuje se, že v řadě procesů nemůžeme být neutrální, ale musíme se přiklonit k nějakému řešení. Nejlépe k tomu lepšímu 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...