Astrologovo úterý 16.8.2022 – Pohyb

Nyní jsou dobré tranzity pro pohyby. Nebo pohyby pro tranzity? Nikdy nevíme, kde příčina je, astrologie jen popisuje souběh, synchronicitu událostí. A v rámci astropsychologie ukazuje na to, jak i my při znalosti tranzitů a pochopení vlastního nastavení (v podobě nativního horoskopu) můžeme ovlivňovat kvalitu toho, co se nám děje.

Ale konec kázání, podívejme se na dnešní plán. Luna v Beranu v trigonu se Sluncem budou vykonavateli našich včerejších odvážných, ale i spontánní a jinak dost už potřebných rozhodnutí. Trigon Mars – Pluto zeslábl, to je pravda, ale snad již vše bylo řečeno a můžeme mít tedy pocit, že není třeba čekat.
Nově tu naskakuje opozice Merkur – Neptun a zejména ke konci dne se budeme potkávat se zmatky. Samozřejmě takovými, jež způsobilo to, že jsme nemluvili konkrétně a k věci a dali tak šanci k vzniku, růstu a prosazování se alternativ. Kdo se pak má orientovat a kdo si má vybrat?

Objevuje se také nově trigon Venuše – Jupiter, v plné síle bude uprostřed týdne, ale už nyní můžeme vnímat takový ten samozřejmý optimismus. Na druhé straně také i obavy, jak něco z toho, co je před námi ustojíme.

Ale jistě, jsme v období Lva a tak většina událostí je o tom, jak něco zvládneme, ustojíme, nezblázníme se z něčeho a dopředu nevzdáme. Tak pojďme na to!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...