Astrologovo úterý 20.10.2020 – A v mezičase …

Slunce ve Vahách má za sebou nedělní kvadrát se Saturnem a tak se do konce jeho pobytu ve znamení (ve Vahách do tohoto pátku) nic zásadního nestane. Až vejde do Štíra, tak pochopitelně budou přehodnoceny všechny dosavadní procesy a možná s klidem změněna existující nastavení a ujednání. S tím je třeba počítat.

Merkur se včera ve Štíru setkal s Uranem v Býku v opozici. Napjaté vztahy, komunikace a pozice dostaly příležitost se vyčistit v podobě dialogu. Obě planety jsou ale retrográdní a tak ten dialog byl tichý, probíhal spíš v mysli a neřešil ještě nic ve vnějším světě. Mluvili jsme hodně sami k sobě a přemýšleli o tom, co dál dělat a jak zpracovat to, co nám nabízí ten vnější svět. Tady se zadělává na změny nebo doslova proměny. Ale až po 4.11. až se Merkur otočí. Zatím bude růst vnitřní zmatek. Případně bude sílit vlastní přesvědčení.
Mars má za sebou celkem plodnou bitvu kvůli kvadrátu s Jupiterem, šlo o boj o víru, naději a přesvědčení. Nyní bude zase chvíli klid, dostali jsme za úkol vstřebat vnější podněty.

Venuše si odbyla trigon s Jupiterem, naše postoje se sice nezměnily, ale přibližně už víme, čeho se držet. Čekáme, až dojde Venuše do trigonu s Plutem (ve středu a čtvrtek) a Saturnem (v sobotu), abychom se štípli do ruky a ubezpečili se, že to o čem si myslíme, že se nám zdá, se skutečně nezdá. Zdá se, že na velké činy si tedy počkáme až do víkendu. Máme celý týden na přípravu. Jen vědět, co se bude dít 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...