Astrologovo úterý 26.10.2021 – Jiskry v očích

Luna v Raku v příznivém trigonu se Sluncem ve Štíru. A Venuše ve Střelci v kvadrátu s Neptunem v Rybách.
První aspekt ukazuje na to, že si víme rady a že věci máme pod kontrolou a jdou správnými cestami. A ten druhý na to, že klesáme na mysli, ztrácíme cíl z očí a bojíme se, že posléze i z dohledu.

Jakoby chyběla jiskra v očích, oheň, kt. dovede zapálit požár, zatopit pod kotlem a rozpohybovat stroj našeho světa. V těchto dnech jsme daleko citlivější na neúspěchy než na úspěchy, na nezdary než na zdary. Sčítá se to a my kolíšeme.
V těhle momentech je potřeba se vracet a znovu si připomínat ideály, na nichž stojí naše existence a fungování procesů. Vzpomeňme si na to, proč žijeme, proč se zabýváme, proč věříme. Kdyby něco nefungovalo, hledejme jen jinou cestu a neodepisujme nefunkční část.

Jinak na té vrchní rovině by mělo všechno jít jako po drátkách. Půjde se dobře naladit, kvalitně nasměrovat, dobře zpracovat, pochopit, porozumět. Můžeme si klidně naplánovat složitější práci, lze se vracet k nedodělaným věcem. Den přeje spontánním aktivitám, ale i citovým projevům a propojením. Dá se mluvit s pochopením o čemkoli.
Kvadrát Luny s Chiromen a Merkurem ukazuje na to, že velmi dobře vidíme to, co nefunguje a že je vůle věci řešit. Krátkodobé zkraty lze řešit, momentální výpadky překlenout. Je-li vůle.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...