Astrologovo úterý 27.10.2020 – Merkur zpátky!

Merkur je retrográdní a míří zpět do Vah, je na prvním stupni Štíra v opozici s Lilit v Býku. Ožijí staré konflikty, otevřou se již některé zacelené rány. Znovu si budeme muset něčím nepříjemným projít. Nic není samoúčelné. Domnělá či skutečná příkoří osudu by nás měly vést ke změnám. Ty je záhodno udělat v sobě tak, aby ke konfliktům nedocházelo (nyní již pochopíme jejich podstatu a mechanizmy). Navíc jako bonus se naskytne příležitost otevřené i skryté rány zacelit. Tady hodně spoléhám na Lunu v Rybách, kt. dovede být velmi soucitná.

Luna bude pokračovat na své cestě Rybami. A skutečně, může mít i terapeutický charakter a celkem vlídnou tvář. Dostane se do sextilu s planetami na konci Kozoroha. Jeden z citlivých momentů bude hned kolem desáté ráno.

Venuše na posledním stupni Panny už toho mnoho nevykoná. Většina důležitých záležitostí proběhla včera a dnes se bude už jen upracovat a korigovat. S jednou výjimkou. Budou se řešit tajemné, skryté, potlačované, neřešené závazky. To, na co běžně není čas, prostor a ani vůle. Na druhou stranu se budeme zhusta zabývat zhůvěřilostmi a zbytečnostmi. Něčím, co nemá aktuálně význam a co jej dostane až za několik dní.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...