Astrologovo úterý 27.12.2022 – Naše věci

Zdá se, že úkolem týdne je jít do sebe, dát si aspoň v tom základním do pořádku svůj svět. Aspekty nám v tom pomohou. Luna postoupila od pátku o velký kus cesty a dělá z Ryb sextil na Slunce i na místo, kde byl v pátek nov. Dá se říci, že tak dává najevo možná řešení, příležitosti vyhodnotit, co proběhlo a situace ukazuje v objektivním světle.

Luna v sextilu na kozoroží planety naděluje příležitost pochopit, co probíhalo v minulých týdnech. Snáze vidíme procesy, lépe rozumíme situacím a postojům zúčastněných. Pravděpodobně se i mění naše vnímání proběhlého.

Luna v Rybách jako vždy dorazila s hlubšími záležitostmi, vracíme se, otáčíme se. Trochu se v tom oddělujeme od vnějšího světa. Na druhou stranu svět Luny v Rybách je pestrý a barevný, vidíme jej plastičtěji a čas od času nás může přepadnout i radost, o které přesně nevíme, odkud vychází.
Zajímat by nás mohla i stále se zužující konjunkce Venuše s Merkurem v Kozorohu. Zpřesňuje se naše vidění světa, víme víc o úkolech, které nás do konce týdne čekají a víme, že pro sebe toho ještě musíme dost udělat, probrat, popřemýšlet, vyhodnotit a vyslovit, jsou záležitosti, se kterými nám nikdo nepomůže.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...