Astrologovo úterý 27.7.2021 – Merkur vstupuje do Lva a odvaha do komunikace

Událost číslo jedna je vstup Merkuru do znamení Lva. Doposud tiché hlasy zazní a co mělo být slyšet, to i uslyšíme. Do života vplyne otevřenost v jednání a přímost ve skutcích. Také zájem se podílet, spolupracovat, řešit. Budeme se zajímat i o to, co bylo dřív schované ve stínu a skryté pod nánosy jiných záležitostí, úkolů a povinností.

Ve Lvu se Merkur propojí i se Sluncem v neděli 1/8 na 10. stupni Lva. Jestli doposud věci byly mdlé a stále se nic zajímavého nedělo, tak na konci víkendu se jistě dít bude mnoho. Už jen proto, že obě planety se ocitnou v opozici se Saturnem ve Vodnáři. Ale zatím pšt, je to téma na konec týdne.

Merkur je v kondici, pěkně rychle běží a tak 11/8 přejde do Panny. Od začátku měsíce srpna bude čelit kvadratuře s Uranem v Býku. Bude to důležité období nejen pro Býky, nejspíš si v něm trochu víc upravíme každodenní fungování a uvědomíme si na rovině osobní i kolektivní, co je opravdu důležité.

Mrkněme se ale ještě na úterek. Konflikty najdeme mezi povinnostmi (především k sobě samým) a tím, co bychom chtěli dělat. Zdá se, že bude poněkud kultivována naše realizace a projevy ega. Slunce v kvinkunxu s Plutem tedy přinese opět silná témata a vrhne je do hry. Život je hra a my nemusíme jednat jako stroje, nicméně tady budeme konfrontováni se spodními proudy, s podvědomým a jeho reakcemi. Možná tak v následujících dnech opravíme své jednání, kt. nás nyní povede na cestách tam, kam opravdu potřebujeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...