Astrologovo úterý 27.9.2022 – Není spěch

Merkur v přesném trigonu s Plutem nás nutí, abychom se koncentrovali na ta témata a ty procesy, jež jsou skutečně důležité. Nebudeme si tak moci dělat to, co bychom chtěli. Objeví se ve hře i témata oběti a strachu.

Budeme chtít situace vyřešit i uzavřít i za cenu toho, že se vzdáme vlastního přesvědčeni, užitku a prospěchu. Můžeme častěji něco vzdát. Je dobré si raději v kritických situacích říci, že Merkur začátkem října tento trigon zopakuje. Nehruťme se, neklesejme na mysli, nespěchejme. Není nutno vše řešit hned, věci uspěchat. Náš čas zanedlouho přijde.

Zda se nám celkem oprávněně, že procesy se vlečou. Ano, dostáváme letos dost času k tomu, abychom si leccos promyslili a probrali si. Čas na řešení ještě nepřišel i proto, že se výjimečně zabýváme zásadními záležitostmi.

Dnešní Luna i Slunce ve Vahách vybízejí k plánování, organizaci, k tomu, abychom si vypracovali přehled a vytvořili rutinu. Ke konci dne už bude znát kvadratura Luna – Pluto a přijdou strachy. Klesne důvěra v sebe sama i druhé, důležité věci řešme ještě ráno začerstva.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...