Astrologovo úterý 3.1.2023 – Venuše vstupuje do Vodnáře: Svoboda, ale i hektičnost

Venuše vstupuje do Vodnáře, což by nás mělo napříč populací osvobodit. Každý z nás si najde své téma, které ho tíži, nemusí to být jen milostné záležitosti. Můžeme vnímat velký kontrast. Na jedné straně včerejší až neúnosné napětí, na druhé straně jasný bílý den s perspektivami, které jsme ve své upnutosti na témata neviděli.

Říkal jsem to několikrát, že množství kozorožích planet na jednom místě nedělá nic pěkného. Samozřejmě jim nakonec poděkujeme, může to být klidně i za několik měsíců.

Kozoroh je přece jen zemské znamení, i když samozřejmě to nejvyšší. Pobyt Venuše v tomto znamení nás tak příliš připoutal ke konkrétním tématům, až jsme neviděli nic jiného než řešení, na která nedosáhneme a začali se trápit. Nepomohla ani dost hnusná opozice Venuše s Lilit na posledních stupních znamení. Bylo vidět, jak dostáváme možnost na poslední chvíli cosi vyřešit. A víme, jak je to s prací na poslední chvíli složité 🙂

Vodnář je přece vzdušné znamení a nebešťan a Venuše ve Vodnáři je především o tom, že rozhodujeme o sobě a za sebe. O to snazší to první dny, počítám tak do neděle, budeme mít. Pak už Venuše bude poněkud otravovat a vyrývat a psát drzá hesla na zdi, ale o tom příběhu si povíme víc další týden tak jak bude nabíhat její kvadratura s Uranem.

Zatím nezbývá než si držet klobouky, posouvají se totiž hodnoty a úhly pohledů a naše přání, pokud jsme byli hodní, se docela začínají dít. V trigonu se pohybuje Mars v retrograditě a také Luna v Blížencích. A hlavně je v sextilu Jupiter v Beranu. Takže je tu prostor pro další experimenty. Do konce ledna se tak budou protínat témata roku 22 s těmi novými. Uvidíme, jak se nám je podaří spojit 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...