Astrologův čtvrtek 1.2.2024 – Nemáme to jisté

Chvíle na vydechnutí. Současné aspekty nejsou natolik přesné, že by nás buď směrovaly někam nebo limitovaly. Přesto jsou tu tři, které by nás mohly zajímat. Trigon Venuše v Kozorohu a Lilith v Panně, kvinkunx Slunce ve Vodnáři a Lilith v Panně a sextil Merkuru v Kozorohu a Neptunu v Rybách.

Jaký nám to naplánuje ale den? Objeví se nejistoty a pochybnosti o sobě, o kvalitě toho, co produkujeme. Zájem o smysl věcí, smysl konání a potažmo i smysl života jako takového v podobě, již pro nás aktuálně představuje.

Čekejme tedy zdrženlivost, tápání, chyby. Tady se hodně vyřádí trigon Venuše s Lilith. Kvinkunx Lilith se Sluncem se pak zaměří na touhu po změnách, na potřebu žít a fungovat jinak, zbavit se toho, co nás v různých oblastech a na rozličných úrovních limituje. Zamyslíme se nad potenciálem, který máme pro svoji práci a rodinu, případně přátele a (spolu)pracovníky. Venkoncem nic nevymyslíme a skoro na nic nepřijdeme, ale provedeme si několik duchovních cvičení.

Sextil Merkuru s Neptunem zapadá do konceptu mlh, nejasností, nelibostí, protichůdných vyjádření. U příznivého aspekty bychom čekali i nějaké usnadnění situací, tedy bude víc možností a schopností se naladit, nacítit nejen na lidi, ale především na úkoly, na to, co se po nás v různých oblastech života a na různých místech očekává i chce.

Začíná nový měsíc, ve kterém vyvrcholí vodnářská sezóna. Nezapomínejme na to, že je tu čas, ve kterém máme za úkol se osvědčit jako samostatně fungující a působící entity, které si dovedou poradit i v situacích, které nečekají.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...