Astrologův čtvrtek 1.9.2022 – Luna, Mars, Jupiter a hlavně Venuše

Září začínáme s Lunou ve Štíru, denní události tak budou mít jasné obrysy a budeme chtít, aby to tak i zůstalo. Naše obraznost a velkorysost nedostanou mnoho prostoru ani nabídek, pojede se na jistotu a taky na krev.

Naplní se příznivý sextil Mars – Jupiter, o kterém jsme tu psali už včera. Přináší elán a radost z vědění i poznání, pomáhá překonat ostych a snad i počáteční nesnáze, jsou-li nějaké a tak ho vidím jako dobrý pro start školního roku. Jupiter je retrográdní, což ukazuje na sebereflexi i chuť se uvnitř měnit na základě přijatých zkušeností.

Venuše má opět významnou roli. Ocitá se ve Lvu na vrcholu ostrého trojúhelníku s dalšími vrcholy Neptunem v Rybách a Plutem v Kozorohu. Kráska je v nesnázích! Je nucena se projevit, dát najevo vlastní kvality, bude se mluvit o hodnotách, potřebách, ale i touze. Ve vedlejší roli jsou kolektivní planety Neptun s Plutem a tak tu jde o vnější podmínky a procesy, které nás k vyjádřením a postojům vedou. Možná že právě v těchto chvílích bychom měli poslechnout své nitro, čelit obavám a dat najevo přirozené zájmy, tak jak je cítíme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...