Ondřej Habr: astrologův čtvrtek 21.5.2020 – Pohledy na život

Slunce v Blížencích je v kvadrátu s Marsem v Rybách a v trigonu se Saturnem ve Vodnáři. A my samozřejmě na rozpacích nebo v půli cesty. nebo ve vzduchoprázdnu. Podle všech pravidel bychom měli být dál. Podle obecně platných předpokladů by mělo probíhat něco jiného než se děje. Sami se divíme některým procesům. Nedávají smysl, nedávají logiku. Slabší povahy jsou podezřívavé, případně se zaobírají konspiračním spiklenectvím. Silnější jedinci zkoumají, kde se stala chyba. Do událostí vstupují do nynějška odsouvané nebo nepřiznané faktory. Pod prahem skryté obavy, pravděpodobně nyní již než opodstatnění, případně zralé k řešení. Venuše v Blížencích v déle působícím kvadrátu s Neptunem v Rybách dovede odpoutat pozornost k aktuálně nepodstatným, ale zatěžujícím záležitostem. Komára tu nefoukne do velikosti velblouda.

A skutečně, je tu čas, ve kterém bychom se měli podívat pod koberec na to, co jsme si tam zametli. Do skříně na kostlivce symbolizující stále neřešené záležitosti. Měli bychom se ohlédnout přes rameno do minulosti a zjistit, co jsme tak strašného udělali, že se s tím stále nedovedeme vypořádat. Stojí za to si uvědomit, že jsme to jen my, kdo nás v těchto chvílích v zásadě dělí od toho, abychom byli spokojení.

Jsou tu sebezpytující momenty, ve kterých nám z vnějšího světa nikdo neporadí. Jsou tu okamžiky, ve kterých se musíme spolehnout sami na sebe a poměrně rychle udělat to, co je třeba udělat. Luna v Býku v trigonu s Jupiterem i Plutem nám může být vzpruhou. Jsou tu chvíle, v nichž se dovedeme jednoznačně usebrat, mobilizovat síly a pozdvihnout odvahu. Půjde to! Postupně během dne by se nám mělo více a více dařit v praktických záležitostech. Měla by stoupat nálada i profesionalita. A samozřejmě by se měly dostavovat příjemné prožitky, takové umí zajistit je dobře aspektovaná býčí Luna.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...