Astrologův čtvrtek 11.8.2022 – Luna ve Vodnáři

Den před vodnářským úplňkem se už výrazně mění energie. Můžeme se cítít výjimečně a nebo naopak velmi všedně. Záleží od nativního horoskopu a situací, se kterými vcházíme do úplňkové brány.
Úplněk má moc a sílu dát najevo, ukázat, projevit. A tak i my vystrčíme bradu, přimhouříme oči. Možná právě v takové chvíli uvidíme lépe vlastní cíl a zaměříme se na něj. Pod vlivem úplňku jsme už dneska, minimálně od druhé poloviny dne.

Do úplňkového období vběhneme razantně. Mars je v konjunkci se stálicí Algol, Slunce v kvadratuře s Uranem a Luna v sextilu s Jupiterem. Může se tak lehko stát, že něco nám nevyjde na první dobrou. Budeme se muset zamyslet. Bude třeba přemýšlet. Bude nutno se podívat na realitu a věci v ní jiným pohledem. Zjistí se, že prokrastinujeme a týdny z určitých důvodů nejdeme k cíli.

Nezbyde než zkusit druhé podání. Druhý pokus se také počítá. Napodruhé budeme přece chytřejší. Druhá rada je ta vyzrálejší.

Zkrátka nejprve sesbírejme jistotu, pak vezměme do hrsti rozum a pak už pracovní nástroj a pusťme se do díle. Na místě není suverenity, ale pokora a jistá opatrnost. Pokud se nám teď bude více dařit uspět, není to jen kvůli nám samotným, ale i kvůli podmínkám, situacím a pochopitelně i konstelacím tam nahoře.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...