Astrologův čtvrtek 15.8.2022 – Dlouhodobé napětí

Pro dnešní den jsou zprávy smíšené. Něco se zjednoduší a někde budou dál komplikace. Určitě se zjednoduší citová oblast. Bude tu potřeba se city zabývat a skutečně nás takový zájem někam dostane. Velký vodní trigon Slunce – Luna – Pluto bude na první pohled příznivý. Nabídne, umožní. Ale také prošťouchne. Zdá se, že spouštěčem událostí budou emoce. Leckde se emoce stanou i pojítkem a cestou k pochopení.

Merkur se pomalu těší na druhou opozici s Jupiterem. Ta první byla dost výrazná. Uvědomili jsme si vlastní převahu nebo nedostatky a zařídili se podle toho. To se dělo v minulém týdnu. To jsme řekli A. Nyní cítíme, že bude nutno dodat B. Prostor a čas k tomu dostaneme na přelomu stávajícího a následujícího týdne.

Pro ty, kteří znají astrologii a tajemství tranzitů retrográdních planet, není překvapením, že po B ještě přijde i C a že tedy celé téma z minulého týdne spojené s obraty v komunikaci, jednání, ve změně stylů, v potřebě, ba nutnosti něco vysvětlit, obhájit, definovat a pochopit může mít slušný happy end okolo 11. a 12. října. To se napotřetí stane opozice mezi Merkurem a Jupiterem. Do té doby můžeme vnímat závazky a cítit napětí.

Konfliktní je také kvadratura Venuše – Mars. Naplní se až o nastávajícím víkendu, nicméně už nyní nás vede k tomu, abychom se zmobilizovali, jednali a řešili. nemůžeme nechat leccos z našeho života jen tak, je třeba témata definovat, problémy probrat, touhy, plány a představy naznačit. Heslem dnešního dne budiž jasnost a férovost. Osud pak jistě dohlédne na plnění 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...