Astrologův pátek 12.11.2021 – Dokončení

Mars s Merkurem v konjunkci ve Štíru ukazovali včera na nutnost se soustředit na události. Kdo nebyl přesný a nešel meritu věci, byl nepochopen. Rovněž tak byly události dost silné, působily na nás razantně a leckdo se cítil nepřijatý.
Na vině mohla být i vodnářská Luna, kt. nás vzdalovala citovým a emotivním řešením, hledala především ta rozumová. Dnes bude leccos jinak. Luna v Rybách nejenže podpoří touhu řešit a rozebírat a rozhodně nebude mít přezíravé pohledy jako ta ve Vodnáři včera, ale povede nás k tomu, abychom se snažili vidět smysl a význam toho, co se děje, abychom nacházeli odpovědi a uzavírali tak nedořešené kauzy momentálního života i ty dlouhodobé. Bude v trigonu s Marsem, Merkurem a samozřejmě i Sluncem.

Naše paměť i city budou v kondici. Podpoříme i ty kolem nás a budeme docela chápající posluchači, vypravěči i realizátoři. Obecně se i běžící procesy začnou zrychlovat.

Slunce v trigonu s Neptunem v Rybách přinesou ticho. Přijde nám užitečnější mlčet než mluvit, jednat než o konání hovořit. Z hlubin vyplavou prapodivnosti, navštíví nás a budou zkoumat, v jakém jsme s nimi vztahu. Budeme-li dezorientovaní, rády nás pohltí aby nás posléze vyvrhly na známých březích tak jako Odysseus byl nucen se neustále vracet na své cestě k Ithace. Měli bychom se tedy v tento den vrátit ke všemu pro nás podstatném co ještě není úplně hotovo, zcela jasné a posílit naši víru, připomenout si úmysly, definovat znovu záměry a probrat si detaily. A samozřejmě se přitom můžeme věnovat umění, terapii a obecnému sdílení svých i kolektivních záležitostí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...