Astrologův čtvrtek 16.6.2022 – Realita a fikce

Saturn ve Vodnáři v trigonu se Sluncem v Blížencích zklidňují a stabilizují. Chceme, potřebujeme a umíme se vyladit. Saturn je retrográdní a tak mnoho stabilizačních procesů se děje v nitru. Dochází nám leccos. Dostáváme, chápeme, rozumíme. Uvidíme, jestli dal budeme dělat to, co je třeba. Vzdušná znamení (Vodnář, Blíženci) jsou spojena s intelektem a tak naše myšlenky i vize dostávají konkrétní obrysy. Dnešek je i dnem formy a tak je ideální doba k tomu, abychom formovalo aktivně i vlastní život. Berme vážně rady i doporučení. Sami neváhejme a uplatněme vlastní pohledy na věc. Svět nás potřebuje. Přišel i čas symbolické sklizně, sklízíme, co jsme zaseli.

Tak se na jedné straně nedivme co se děje a na straně druhé neváhejme sklidit ovoce. Můžeme se stát i obětí obav, ostychu a tak se můžeme blokovat ve správné realizaci. Mohou se projevit témata podceňování. Zkrátka je tady čas k tomu, abychom si navzájem vyrovnali účty s osudem. Rovněž tak ideální doba pro zahájení něčeho výrazného, silného a trvajícího dlouho do budoucna.

Kvadratura Slunce s Neptunem v Rybách přichází se změnami nálad, ty si můžeme odbýt tam, kde se o něco začneme prudce zajímat či naopak některé záležitosti začneme ze života postupně vypouštět. Kvadratura ukazuje i na pocity jako na houpačce, tu je vše jasné a v další chvíli nevíme zbla nic. Pověstnou neptunskou mlhou bude prosvítat Slunce. Chvíli bude vše zřetelné a v dalším momentu svět zahalí mlha.
Dnešní den nás může utvrdit v některých postojích, může leccos objasnit. Někde ale přemíra podnětů a informací přinese nejistoty. Zapochybujeme o sobě i lidech kolem, možná právě proto, abychom si ujasnili, co je realita a co fikce.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...