Astrologův čtvrtek 18.11.2021 – Předúplňková rozcestí

 

Dnešní aspekty budou velmi podobné středě. Dá se tedy čekat, že se rozvíří stojaté vody a máloco nám bude lhostejné. Budeme mít potřebu se ke všemu, čeho si všimneme vyjádřit. Vyjadřovat se budeme i o hodnotách, postojích. Tam, kde si nebudeme jistí, tam nastoupí emoce a jako prodloužená ruka nejasných citů budou řešit tam, kde rozum zůstane stát na rozcestí.

Ale hlavním aspektem bude vrcholící opozice Marsu ve Štíru a Uranu v Býku. Při této opozici je Mars silnější a tak bude Uran provokovat. Spíš než změny čekejme změnu postoje ke změnám. Zjistíme, že některé plány vyšuměly, jiné jsou stále zajímavé a uvědomíme si, že je tu řada věcí, které se derou na světlo. Události dneška budou spontánní a docela překvapivé. Je možné, že několikrát se změní plány a že nás leckdo překvapí samostatnou aktivitou tam, kde bychom to nečekali.

Ve vzduchu je znát už úplňková konfrontace a můžeme být v zásadních projevech nejistí. Přemýšlíme, co zvolit, zkoumáme, co vybrat. Zdá se, že výběr bude důležitý a zásadním způsobem promluví do našich životů.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...