Astrologův čtvrtek 18.4.2024 – Beranské finále

Blížící se konjunkce Jupiteru s Uranem přináší pocit výjimečnosti okamžiků, neklid a pocit, že se něco (z)mění. Přesná konjunkce bude 21.4. a tak máme ještě čas, abychom si ujasnili, co nás zajímá a s čím bychom potřebovali v našich životech pohnout. I když on se nás osud moc ptát nebude.

Mohl by nás dopoledne zajímat trigon mezi Lunou ve Lvu a Sluncem v Beranu. Zajímavý aspekt bude akcelerovat běžné události, urychlovat rozhodnutí, podporovat souladná řešení. V potížích zjistíme, že pomocná ruka je vždy nablízku.

Slunce je odpoledne na posledním stupni Berana. Končí náročná beraní sezóna, během které jsme zažili zatmění a nov na 20. stupni. Ukázalo na naše důležité procesy a provedlo změny tam, kde už byly na spadnutí. Na posledním stupni Berana nás tak čeká ještě pár úkolů, které máme rozdělané a bude tlak na jejich splnění.

Retrográdní Merkur se blíží do konjunkce s Venuší, přesná bude na 18. stupni Berana zítra dopoledne. Přináší celkem hezké časy, příjemná důležitá setkání, možnost komunikovat tam, kde to bylo uzavřeno a také čekejme návraty všeho druhu, zejména tam, kde není srovnáno, vyřešeno, pochopeno. Tedy příležitost dát různé běžné záležitosti do pořádku.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...