Astrologova středa 16.8.2023 – Nov ve Lvu bude trochu o odvaze, trochu o zábavě

Jaká bude astrologova středa? Vsaďme se, že úplně jiná než středa kohokoliv jiného. Každý máme jiné osobní zkušenosti a vzory chování. Každý z nás řeší své vlastní procesy. jen matrice, vzor, vnitřní motivace jsou podobné. Na to společné (a pro každého jistě ne stoprocentní) ukazují každodenní tranzity a astrologovy predikce.

Tak třeba dnešek. Takové pěkné novoluní na 24. stupni Lva. V kvadratuře s Uranem v Býku a v konjunkci s Lilith a s Venuší retrográdní. Co na to říkají ty vnitřní motivace?

Nov je vždycky koncem i začátkem. Je ve Lvu a tak se tu končí a začínají naše aktivní procesy. To, co děláme, to, jak se realizujeme, to, co umíme, to, co baví. Odsud se bude odvíjet to, co nás bude dál bavit a zajímat. Tady mohou být začátky nových osobních projektů, prací, vztahů. Tady bude i končit to, co nás nebaví, nedává nám smysl nebo nám to prostě nejde.

Můžeme začít nové zvyky, přestat kouřit, ponocovat, přežírat se … Dá se začít s čímkoli novým, dnes jako by se myšlenky teprve dostaly do pole naší pozornosti. Dá se tak čekat nekoordinovaná smršť nápaů, hlavně kvůli tomu Uranu. Ve hře je Venuše a tak budeme nejspíš ty nápady promptně filtrovat. Mohou to být především nápady na tvorbu, uskutečnění něčeho. Mohou se ale týkat něčeho, co jsme si za poslední dva tři týdny, období retrográdní Venuše, rozmysleli, promysleli a nebo na toto hledíme už z jiného úhlu pohledu.

Jaká je role Lilith? Poněkud matoucí. Dovede nás učinit přezíravými, můžeme hledět trochu mimo, můžeme se zamyslet a zahledět, přecenit i podcenit. Často ze strachu, že nezvládáme, že nejsme dobří. Můžeme být žárliví či se bát konkurence, která ve skutečnosti neexistuje. Ale říkejte to Lilth ve Lvu 🙂
Den bude horký (teď se dívám ne do hvězd, ale na předpověď počasí) a bude dost horký i v nás a bude docela horké to, čím se budeme zabývat. Můžeme se trochu utrhnout ze žetězu každodenních pravidel. Bude to chtít dost odvahy a ještě víc samostatnosti. Ale to dáme 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...