Astrologův čtvrtek 19.11.2020 – Poslušnost a rozpory

To, co se nám bude dít, může být velmi rozmanitě. Buď budeme plnit úkoly a směřovat k naplnění nebo budeme vnímat silně aktuální rozpory a cílit na uskutečnění potřebných změn.

Slunce ve Štíru v sextilu se Saturnem v Kozorohu, Luna v Kozorohu se setkává S Jupiterem, Plutem a Saturnem, Venuše ve Vahách v kvadrátu se Saturnem.
Dnešní den bude o váhání, spojování, opakování, ale také o jistotě, tlacích a perfekcionismu vybíjejícím se v nechutných detailech. Také o plánování, dlouhodobých cílech a jejich naplnění pokud jsme si v minulosti něco vytyčili.
Nebude tu mnoho prostoru pro svobodnou vůli, pro představivost, pro improvizaci. Musíš udělat to, co udělat musíš a kauzální řetězec příčin a následků příšerně chrastí. Zároveň bude dnešek i o vzpouře na základě poznaných a pochopených rozporů.

Slunce je na posledních třech stupních Štíra a tak sebe, události i svět bereme dost vážně. Vážně bychom měli posuzovat i to, co k nám přichází. Je tu několik posledních dní a hodin k tomu, abychom provedli zásadní proměny vlastních životů a abychom opravili to, co úpravu vyžaduje.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...