Astrologův čtvrtek 20.8.2020 – Merkur vstupuje do Panny a střízlivá řešení do života

Nad ránem vstupuje Merkur do Panny a leccos se v našich životech opět mění. Přestáváme vidět život osobně a začínáme na něj nahlížet prakticky. Konkrétně. S možností uskutečnit to, co je potřeba. Cesta od myšlenky k uskutečnění nikdy nebyla kratší. Odpadají potíže s egem, s potřebou uskutečnit to, co považujeme za podstatné z vlastního úhlu pohledu. Stáváme se střízlivějšími, ochotnějšími spolupracovat. Na druhou stranu se dá očekávat, že lépe přijmeme (nejen) praktická omezení ve prospěch něčeho důležitějšího.

Za důležitý považujme i sextil mezi Venuší v Raku a Uranem v Býku. Bude fungovat krátkodobě, ale výrazně. Pomůže nám s našimi sny a přáními. Podpoří nás v našich problémech. Přinese nová řešení a postupy. Možná nás překvapí něco, co bude jinak. V případě, že ale přijmeme, že i toto je pro nás dobré, můžeme být nakonec na výsost spokojeni s výsledky. Ideální pro naše plány bude nejspíš časné ráno, kdy bude s Venuší v sextilu i Luna v Panně.

S Merkurem v Panně přichází čas řešení, vhodná doba pro to, abychom se větším či menším problémům podívali realisticky na zoubek. Pro ty z nás, kteří se delší dobu nemohli rozhoupat k nějakým řešením, přichází ta správná doba pro rozhodnutí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...