Astrologův čtvrtek 24.11.2022 – Osobní zkušenosti

Luna se přesunula do konjunkce s Venuší a Merkurem. Dá se tedy očekávat, že události včerejšího novu mají dnes dozvuk. Možná právě dneska se budou dít výraznější věci, konjunkce Luny s Venuší a Merkurem dá procesy do pohybu.

I my si lépe uvědomujeme, kde jsme přítomní, čeho se účastníme a jaký je náš vliv nebo příspěvek na to, co se děje. Zjišťujeme, že nemůžeme být neteční. Energie ve vzduchu je dost a ta doslova naléhá na to, abychom se pustili do toho, co pro nás už před několika dny začalo. V těchto případech je rychlost kvalitou a dovedeme ocenit emapatii, propojenost, vnímavost a otevřenost.

Záležitosti ovlivňuje i Jupiter, který s otočil a míří dopředu. Než před Vánoci vejde do Berana, zbývají mu ke zvládnutí ještě poslední stupně Ryb. Dovede tak zdramatizovat události a tím nás nepřímo dovést k akcím (nebo reakcím).

Určitě zaznamenáme i trigon Merkuru s Venuší ve Střelci s Chironem v Beranu. Osud nám mnoho jindy pro nás teoretických záležitostí ukazuje prakticky. Jsme vedeni k tomu, abychom si to, co se nám děje prožili velmi konkrétně a dosti osobně. Může to bolet, může to ale přinášet i velmi silné pozitivní zážitky. Nejspíš, ať tak nebo tak, jsou určeny k tomu, abychom si jisté věci zapamatovali a uměli se skutečně kvalifikovaně rozhodnout.

Pokud něco z chystaného nezkusíme, nemůžeme se v životě dál posunout. Většina nitek vede v těchto hodinách přímo k nám a my jsme těmi, kteří za ně mají tahat a řídit tak konkrétní situace a jednoznačné postoje.

Tak jak jupiterská otočka byla spojena s nejistotou v orientaci, s hledáním.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...