Astrologova středa 27.3.2024 – Něco je jinak

Příznivý sextil mezi Venuší a Uranem je aspektem krásy, nevšední harmonie, aspekt nám umožní být svědky, účastníky nebo pozorovateli něčeho velmi zajímavého, netradičního. Může se dostavit překvapení, často ovšem tak trochu očekávané. Aspekt nám dá příležitost netradičním a nevšedním způsobem dát najevo kvality a postoje. Tam, kde jsou obecně očekávání velká nebo na ně spoléháme, tam se setkáme ovšem se zklamáním. Toužíme-li, buďme přitom realisty 🙂

Luna na začátku Štíra bude v kvadratuře s Plutem ve Vodnáři, ale i v trigonu s Marsem v Rybách. Nečekejme tak dodržení plánovaného programu. O co víc budeme na něco konkrétní spoléhat, o to víc se zklameme. Tady se skutečně doporučuje dát událostem volný průběh s tím, že si budeme sami řídit jen dílčí kroky.

Dnešek skutečně bude často plný překvapení. O jejich další porci se postará nabíhající trigon Lilith v Panně s Uranem v Býku. Zjistíme, že pokud se něco třpytí, nemusí to být zlato a je-li něco očekáváno, domluveno, potvrzeno a definováno, může se přesto náš úsudek a výpočet mýlit. Často do kalkulací nebo i odhadů nezaneseme faktor X, který může být důležitější než se zdálo. Změnu a výhru tak přijměme se skromností, nečekanou prohru s pokorou. Máme tu před sebou zhruba pět týdnů s trigonem Lilith a Uranu během kterých mohou zakolísat naše jistoty, během který si ale i přestaneme něco malovat a nalhávat si. Trigon nás povede k tomu, abychom nahlédli skutečnost přímo do očí, což situace, kterých se to bude týkat, ve finále zjednoduší.

Čeká nás den, ve kterém si nejspíš řekneme nebo aspoň pomyslíme, že něco je jinak. Den, během kterého se bude konfrontovat a posléze rovnat naše představa o světě s tím, jak svět opravdu funguje. Dobrou zprávou je, že můžeme dělat opravy, korektury, dostaneme také nové nebo druhé šance.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...