Astrologův čtvrtek 25.11.2021 – Pasti a cesty

Merkur se blíží do konjunkce se Sluncem ve Střelci a Luna ve Lvu je v trigonu se Sluncem a nepěkné kvadratuře s Uranem v Býku a vyzývavé opozici se Saturnem ve Vodnáři.

Propojení Luna – Slunce – Merkur slibuje jako kouzelný proutek oživení takřka všeho, nač si lze vzpomenout. Dá se jednat citově, hovořit se srdcem, pracovat s tématy srdce. Je tu prostor pro nové plány a virtuální prostor pro představy. Nechybí rovněž odvaha čelit výzvám, klidně i těm, kt. nyní jen tušíme. Úkol dne je jasný, získat co nejvíce praktických zkušeností z oblastí života, jež jsou pro nás důležité a nebo těch, které nás zajímají.

Nepříznivá konstelace Luny, Saturnu a Uranu naopak ukazuje na nepěkné situace, jež nastanou proto, abychom si ujasnili to, pro co jsme se nedávno rozhodli. Měli bychom si vyloučit, co nejde a co naopak chceme si přesně určit tak, abychom šli najisto. Mohou se nás také významněji dotknout celospolečenská témata. Bude nutno se nějak zařídit a v lecčem rozhodnout, případně si vybrat či zvolit některou z možností, které se nám nabízejí.

Dnes nám osud nachystá několik pastiček a na nás bude se do nich nechytit. Máme přece už pár dní v mnohem jasno, tak proč měnit?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...