Astrologův čtvrtek 25.8.2022 – Kontrola

Nabíhá sebezpytující kvadratura Slunce v Panně s Marsem v Blížencích. Daleko ostřeji, daleko konfliktněji vnímáme všechny nesrovnalosti. Zpytujeme svědomí, přemýšlíme o kdyby. Vracíme se k minulosti, přehodnocujeme své i cizí postoje. Hledáme řešení, chceme přece vše dělat správně a tak jak se má. Také trochu nedůvěřujeme sami sobě a lidem kolem. V těchto chvílích potřebujeme příklady, potřebujeme vzory, pomohlo by nám, kdybychom si vše s někým, komu důvěřujeme mohli společně projít. Není vhodný čas k tomu něco začínat, je ale vhodný čas hledat a citlivě komunikovat.

Venuše ve Lvu je v kvadratuře s osou lunárních uzlů (Štír – Býk). Vidíme, co nefunguje, dovedeme zjistit, odkud se takové věci berou. Dovedeme posoudit, co dělat a co již nikoli. Pracujeme s tématy zklamání a nepochopení. Kdo si zažil něco z oblasti křivd, nyní tyto nepříjemnosti znovu prožívá v jiných kulisách. Jak to zastavit? Možná jen tím, že se budeme snažit neopakovat stejné kroky a podobná rozhodnutí. Mohlo by nás to přivést na novou cestu a k novým pohledům na život, lidi okolo a koneckonců i osud.
Venuše v trigonu s Chironem v Beranu doporučuje řešit záležitosti jednoznačně, však z nejasností plynou ty nejhorší výsledky a zmatky. Postup by měl být s ohledem na Chiron citlivý až takřka decentní. Doba to chce.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...