Astrologova středa 15.6.2022 – Neztrácejme hlavu

V posledních hodinách můžeme být lehko obětí přemíry informací, množství požadavků, nadbytku témat. Můžeme se ztíženě orientovat a může se nám chtít ode všeho uniknout. Zároveň se ale cítíme zapojeni a jaksi zainteresováni v tom, co se děje. Základem dnešního konání je teda udělat si ve věcech jasno a v životě hned potom pořádek.

Na svátek zemského patrona může dojít k důležitým situacím. Konjunkci Marse s Chironem lze vnímat jako regeneraci sil. Buď možnost a nebo důrazný pokyn k ní. Kvadratura Luny z Kozoroha ukazuje na případy, kdy se skutečně můžeme vydat ze sil. Ale také na situace, ve kt. lze jiné podpořit, posílit. Tím, že převezmeme část zátěže, ale ještě lépe tím, že dáme najevo, že za nimi stojíme. Bezvýhradně.
Konjunkce Venuše – severní uzel ukazuje také na téma pořádku, tentokrát v hodnotách, v tom, co chceme. Půjde i o lásku, jež umí stavět mosty i překážky. Ve hře je lunární uzel, dá se tedy předpokládat to, že osobní a někdy i konkrétní možnosti tvořit, milovat, hledat harmonii a vyvážený životní rytmus jsou konfrontovány s hlubšími zkušenostmi. Nelze nic podcenit a nechat stranou.

Nabíhající trigon Slunce se Saturnem do třetice ukazuje na téma pořádku. Tady v takové nadosobní podobě. Setkáváme se s vnitřním mentorem a ten, když ho posloucháme, dává rozumné rady. Jde o rozum, který to s námi myslí dobře. Měli bychom dát do souladu to, jak žijeme s tím, co prožíváme, cítíme a myslíme si. Úkol nad úkoly! Zároveň je fajn den pokud se budeme chtít pustit do něčeho silného a nadčasového.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...