Astrologův čtvrtek 3.11.2022 – Očekávání a klid

Určitě si všimneme přesné konjunkce Venuše s jižním uzlem ve Štíru. Venuše je ve Štíru slabá a tak nečekejme přehnanou expanzi. Spíš se dá očekávat potřeba stability a klidu. Rádi bychom věděli, na čem jsme. Výrazné výboje se nejen neočekávají, ale vlastně ani nedávají smysl. Potřebujeme koncentrovat, shromažďovat. Možná proto, abychom si uvědomili, čeho si žádá naše duše a fyzická podstata. Jasné, i toužíme. Zpravidla po tom, čeho se nám nepodařilo dosáhnou, ačkoli jsme přesvědčeni, že by nám to měli patřit nebo že bychom danou záležitost měli zvládnout.

Citelně pociťujeme nedostatek, zejména toho esenciálního, ale vlastně s tím nic moc neděláme. Většina aktivit, právě kvůli retrográdnímu Marsu, probíhá tam, kde něco kompletujeme, doplňujeme a finalizujeme. Je dost pravděpodobné, že s tím vyjdeme navenek v momentě úplňku v Býku.
Ostatně ten úplněk v Býku! Doba mezi novem ve Štíru a úplňkem v Býku je skutečně časem zrání ještě nenaformulovaných projektů, časem zhmotňujících se představ, časem touhy po kompletnosti a úplnosti. Ať je našim objektem práce, vztah, rodina, životní realizace, poznání … Nejspíš do toho 8. listopadu na nic nespěchejme a dejme prostor procesům, aby běžely tak jak umějí. Osudu do kuchyně nakukovat lze, ale neraďme, jak se vaří guláš 🙂

Je tu ideální čas pro stabilizaci, pro hledání osobního optima, pro naladění se na to, co potřebujeme v budoucnu dělat. Ostatně jsme toho v minulých měsících dost zažili a chtě nechtě je třeba emoce zpracovat a nové integrovat do stylu života a přístupu v jednání, abychom úspěšně mohli už za necelý týden jít dál.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...