Astrologův čtvrtek 30.6.2022 – Vodní i ohnivé aspekty

Další letní den račí sezóny bude pracovat s tématy novu. V mnoha situacích, zejména těch citových jsme se vrátili na začátek. Osud, události a situace chtějí, abychom si to všechno pro sebe a potom se zúčastněnými probrali znovu. Jasně, od posledka se toho hodně změnilo a račí sezóna právě reflektuje to, že se posunulo i naše vnímání a naše nitro. Často s vyskytuje obecná potřeba ignorovat to, co probíhá v naší duši a její pohyby jsou odkazovány do říše iracionality. Ve finále jsou to naše pocit, to, jak se cítíme, co motivuje vnější aktivity a chuť se do něčeho pustit i odvahu něco řešit a sílu prosazovat, nezapomínejme na to.

Co se v nás uvnitř upeče, to se taky v tom vnějším světě stane. Nabíhá kvadratura Marse v Beranu s Plutem v Kozorohu. A tak zbytek týdne bude méně příjemný. Budeme bojovat často s vlastní odvahou. Tématy bude odvážnost, schopnost prosadit, ale také i manipulace. Na jedné straně nám hrozí, že něco vzdáme dříve než se do toho pustíme, na straně druhé můžeme leccos zadusit nebo zastavit prostě proto, že se bojíme uvolnit a oddat se tomu, co nazýváme spontánní a pružně reagující jednání.

Třešničkou na dortu bude dnešní trigon Luna – Neptun. Tady vidím dvojí efekt. Můžeme tento aspekt vnímat jako dotek křídel anděla, symbolické požehnání tomu, do čeho se pustíme. Samozřejmě by mělo jít o záležitosti bohulibé, začaté v dobré víře a s dobrým úmyslem. Lze se také dost v tom, čím se budeme zabývat hodně hluboko. Až ke kořenům a k podstatě věcí. Je možné si uvědomit souvislosti a pochopit, proč s některé věci dějí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...