Astrologův čtvrtek 9.6.2022 – V rouše beránčím

Berme to vážně. Dnešní trigon Merkur – Pluto ukazuje na důležité záležitosti. Přijdou třeba i skryty a nenápadně důležité informace. Neberme je na lehkou váhu. Budeme hledat jistoty, obraťme se na patřičné lidi a kontaktujme patřičná místa. Nebudeme něčemu rozumět, zeptejme se. Budeme-li něco chtít, požádejme o to. Není moc možností něco skrývat a nejsou kupodivu ani důvody.

V kvadratuře najdeme Saturn s Merkurem a tak jsou na nás uplatňovány různé donedávna zadržované nebo skryté nároky, potřeby a nutnosti. Merkur prochází kvadraturou potřetí, byl předtím retrográdní, navíc se pohybuje kolem citlivého bodu, na kterém se před několika týdny událo zatmění Luny na ose Štír – Býk.

Nezdá se, že bychom něco z toho nečekali nebo netušili. Jen jsme zavírali oči a ono je to zde. Den ale nepřeje příliš praktickým rozhodnutím, Luna ve Vahách spíš vytváří dohody, koalie a má tendence smlouvat. A tak v prvních momentech dostaneme dvojhlavé odpovědi. Nevadí, pokud vyčkáme, velmi brzy se dostaví i ty správné, jednoznačné. Jen si budeme muset počkat na sobotní konjunkci Venuše s Uranem.

Ta slibuje mimo jiné i překvapení, rychlá rozhodnutí, obraty v situacích. Také změny v chápání hodnot a v osobních preferencích. Ale o tom si ještě v následujících dnech leccos povíme.

Pro dnešek si pamatujme to, že dostáváme čas i prostor a pár dní na to, abychom se podívali na to, co nám osud nabízí, lidé předkládají a realita podstrkuje. Často v beránčím hávu mohou být skryty důležité záležitosti a tak se podle toho zachovejme. Navíc nic není tak horké, jak to v první chvíli vypadá. Samozřejmě, že nebeské aspekty jsou selektivní, na někoho si zasednou silněji, na jiného jen tak měkce dosednou a všichni jsme v poli pozorování. Záleží tedy, ostatně jako vždy, na našem nastavení, tedy na našem vlastním horoskopu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...