Astrologův čtvrtek 9.7.2020 – S mořem za zády

Přemýšlím o tom, které dny by měly být transformační z těch několika, které si z poslední doby pamatuji. Budou to nejspíš tyto. Velké planety Jupiter, Saturn atd. nevyvíjejí velký tlak. Před několika dny decentně naznačily konjunkcí (Jupiter a Pluto v Kozorohu), že je třeba pohnout s našimi důležitými tématy. Saturn na to vešel zpátky do Kozoroha a zúžil manévrovací prostor. V něm se nyní patláme.

Merkur v Raku couvá, dostal se do kvadratury s Marsem v Beranu. Upřímně řečeno, jsou tu rozporuplné pocity. Ani nadšení, ale ani znechucení nebo vyloučení. Nevíme, jak se události dál vyvinou. Nezbývá než zase na chvíli vzít osud do vlastních rukou a nečekat, že se stane něco, na co budeme muset reagovat. A nebo si můžeme dát konečně na pláži oraz. Možná je tu okurková sezóna.

Té výborně napomáhá Luna v Rybách. Technicky vzato se po nás nic nechce. Jen ležet, kolébat se na vlnách a čekat, co nám moře vyplaví na břeh. A že jsme toho letos dost zažili, tak v této době zdánlivého poklidu vyjde na břeh a na světlo světa všelicos. Přecházejí složité a odložené případy. A také se konečně dostáváme k tomu, co je skryto za motivace k rozhodnutím hluboko v nás. I s nimi budeme diskutovat a rozebírat vlastní cestu. Zdá se, že si vlastně vystačíme docela sami se sebou. A s mořem za zády.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...