Astrologovo úterý 12.1.2021 – Nedořešeno, řeší se

Venuše, Luna, Pluto v Kozorohu … opět si na nás vzpomněly naše hříchy. Doběhly nás stíny nedořešených kauz a neuskutečněných plánů. Tak se pro ně jistě snažíme něco udělat a leccos vyřešit. Luna v trigonu s Marsem přináší zajímavé nápady a Luna v trigonu s Uranem zajímavé myšlenky bořící dosavadní stereotypy a hledající nové cesty.

Venuše v kvadratuře s Chironem, dobře identifikujeme slabiny, vidíme to, co nejde. Tam, kde se podaří si toto uvědomit, poskočíme rychle dopředu.

Merkur v kvadrátu s Uranem. Není jednoduché se soustředit, tento aspekt rozbíjí strukturu. často nás něco překvapuje, je potřeba měnit pohled na okolí, je nutné se soustředit, při těchto aspektech vznikají sice geniální věci, ale také i chyby. A ty nikdo nechce.

A nabíhá kvadratura Jupiter – Uran, kt. nás učí nedůvěřovat zvyklostem (kdo ví, z jakých zkušeností vycházejí) a pravidlům (co když už neodpovídají realitě). Každopádně tento kvadrát je zdrojem naší kolektivní i osobní nespokojenosti. Ačkoli někde v nitru tušíme, jak věci dopadnou, ptáme se, hledáme, trochu tápeme a ještě více nevěříme. Je tu tranzitní období neusazené reality. To, na co jsme byli zvyklí, pomalu končí a nové stabilní prostředí je ještě daleko.

Den před středečním novoluním v Kozorohu už hmatatelně cítíme jeho vlivy. Vnímáme, jak se potřebujeme ujistit, jak bychom se měli konečně postavit na pevnou zem. Vidíme, jak postupně vzniká budoucnost, jak se rodí plány. Hledejme stabilitu, pátrejme po pevném bodu v nás.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...