Astrologův Nov ve Střelci 23.11.2022 – Uvědomění

Vlastně bude novoluní až těsně před půlnocí na druhém stupni Střelce. Ale i tak bude ovlivňovat dění tohoto dne. Druhá významná konstelace bude zastavení Jupiteru na 29. stupni Ryb a jeho otočka směrem dopředu.

Dneska tak často můžeme mít v různých situacích pocity výjimečnosti, důležitosti, dojmy mohou být až bezdůvodně slavnostní. Snadno přehlédneme detaily a naopak budeme trvat na tom, o čem se budeme sami domnívat, že je důležité.

Aspekty nebudou ani náhodnou o klidu. Můžeme dobře cítit všechny fronty, na kterých bojujeme, můžeme dobře vnímat (a chtít řešit) všechny vztahy a interakce. To, co nás otravuje, budeme silně řešit jako nepříjemné.

Dobře bude vidět do mechanizmu dění a řada procesů se klidně muže otočit nebo aspoň dostat k otočce impulz. Nepůjde se moc soustředit na praktické věci, hlavami nám budou kroužit všelijaké myšlenky.
Dnes tak bude čas pro to, abychom se vážně zamysleli nad vlastním životem. Abychom si řekli, co nás naplňuje a sytí. Co nám dělá dobře. Co nás v životě inspiruje, popohání na cestě dopředu. Zajímat bychom se měli o budoucnost, o to, co k ní potřebujeme a co nás odděluje od toho, aby byla tak hezká, jak si ji malujeme.

Možná si přitom uvědomíme, že bohudík a bohužel jsme to jen my, kdo má šanci s naším životem něco provést. A že nás situace nyní opravdu oslovují a ukazují, jaké místo zaujímáme ve svém životě (i v životě lidí kolem sebe). Je tedy čas se zorganizovat a jít navenek s tím, co máme uvnitř sebe, na srdci, na duši, na jazyku.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...