Astrologův pátek 1.9.2023 – Uranova otočka: překvapení, změny, důležité věci

Nový měsíc přináší i nová témata. Jaký bude konec léta, co zažijeme? Příští týden nás čekají velké přesuny, Venuše půjde z retrogradity a Jupiter naopak začne couvat. Pro dnešek bude stačit otočka Uranu, který se z 24. stupně Býka vydává na dlouhou cestu zpět. Dopředu se začne otáčet až koncem ledna 24. roku.

Uran se definitivně otočil včera a tak se vliv na rovině pocitů, motivací, emocí a dojmů spojený s touto změnou kvalit promísil s tím, jak jsme vnímali úplněk v Rybách. Synchronní průběh úplňku a otočky způsobil často hluboké emotivní stavy nebo aspoň situace. Nemusely trvat dlouho, ale mohly výrazně ovlivnit přítomnost i budoucnost. Jedním vrzem bychom to mohli pojmenovat jako změny nálad, proměny pocitů. Leccos se mohlo vynořit z hlubiny mlčení nebo podvědomí. Někde se tak dělo s razancí čertíka skákajícího z krabičky.

Připomněli se lidi z minula, s nimiž nejsou vyrovnané účty, stavili se ti, kteří jsou důležití. Podobně se bude pokračovat i dneska. Luna se setká s Neptunem na konci Ryb a tak můžeme čekat uzávěrku nebo jakési rozuzlení. Luna c Rybách běžící k Neptunu ukazuje jak na zmatky a chaos (klidně i v naší hlavě). Na druhou stranu kvůli ní můžeme důkladně prožít a zažít všechno, do čeho se ponoříme. Samozřejmě nic nebo máloco půjde přímo a tak si dejme velké časové a emoční rezervy.

Navečer se Luna před pátou dostane do Berana a tak se konečně začneme vyhrabávat ze zamrzlých situací a konec dne může být překvapivě dynamický a pohledy jasné.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...